שבע טעויות סקס נפוצות שגברים עושים

במאמר זה, גלה שבע טעויות מין נפוצות שגברים עושים
במאמר זה, גלה שבע טעויות מין נפוצות שגברים עושים.
סקס אמיתי זה לא מה שרואים בפורנו. בחיים האמיתיים, לכל אדם יש צרכים וטעמים שונים. במאמר זה, גלה שבע טעויות מין נפוצות שגברים עושים.

כשזה מגיע לסקס, כל אחד אוהב דברים שונים. מסיבה זו, אם לזוג אין תקשורת טובה, הם עלולים לא ליהנות מחיי מין מספקים. כמו כן, דיסאינפורמציה או מידע מוטעה יכולים להוביל גברים רבים לעשות טעויות מין. במאמר זה, נספר לכם מהן טעויות המין הנפוצות ביותר וכיצד להימנע מהן.

שבע טעויות מין שגברים עושים

1. להאמין שכל הנשים אוהבות את אותם הדברים

היינו רוצים להתחיל בכך שכל אדם הוא שונה בכל הקשור למין. מסיבה זו, זו טעות בסיסית להניח שיש פרקטיקות מסוימות שכל הנשים אוהבות.

זה לא נכון. למרות המיתוסים והאגדות, חלק מהנשים יאהבו דברים שאחרות אולי לא. זה פשוט כמו זה. כדי להימנע מטעות זו, צור קשר עם בן הזוג שלך כדי להכיר אחד את השני ולהבין מה הם אוהבים ומספק אותם.

עבור אנשים רבים, זו הזדמנות ברורה לשאול אותם מה הם אוהבים ואיך אתה יכול לרצות אותם טוב יותר.

2. לא מגרה את הדגדגן כראוי

הדגדגן הוא איבר מיני המפתח לאורגזמה נשית. מסיבה זו, אי גירוי הדגדגן במהלך קיום יחסי מין היא אחת מטעויות המין הנפוצות ביותר.

עם זאת, הדגדגן הוא איבר רגיש ביותר שיש לעורר בעדינות רבה.

הרי פשוט גירוי הדגדגן לא מספיק... צריך לעשות את זה טוב. במובן הזה, עליך לזכור שזה איבר עם אלפי קצות עצבים ושגירוי גס מדי עלול לגרום לכאב.

3. להאמין שהכל צריך להיות כמו פורנו

לרוע המזל, כשזה מגיע לפורנו, סקס לא מוצג כפי שהוא באמת. הם לא אמיתיים. לכן, אתה לא צריך להתייחס אליהם כמקורות אמינים לגבי איך סקס צריך להיות.

פורנו בדרך כלל מציג סצנות ומציע תמונה של מין שמכוונת בעיקר לדמיון ולסיפוק הגברי, וזו הסיבה שנשים רבות לא אוהבות פורנו.

לכן, אחת מטעויות המין הנפוצות ביותר היא האמונה שהמין בפורנו הוא אידיאלי או אפילו נורמלי. לכן, עליך לדבר עם בן הזוג שלך כדי להחליט יחד אם אתה רוצה לנסות סצנות או עמדות מסוימות. רק באמצעות תקשורת טובה שניכם תהנו ממין מספק.

4. ללכת מהר מדי: אחת מטעויות המין הנפוצות ביותר שגברים עושים

משחק מקדים עוזר לנשים לשמן וממריץ את שני בני הזוג.

מבין טעויות המין הנפוצות ביותר שגברים עושים, זו כנראה הידועה ביותר. ואכן, גברים רבים מאמינים שמטרת המין היא חדירה ואורגזמה.

עם זאת, כדי שמערכת יחסים מינית תהיה מספקת לחלוטין, משחק מקדים כגון עיסוי, ליטוף, נשיקות וחיבוק חשובים לא פחות מהאורגזמה עצמה.

עכשיו אתה מכיר שבע מטעויות המין הנפוצות שגברים עושים
עכשיו אתה מכיר שבע מטעויות המין הנפוצות שגברים עושים.

מסיבה זו, אל תמהר. במקום זאת, הקדישו קצת זמן למאמץ למשחק מקדים. בנוסף, שמרו על ראש פתוח ותתחילו לשים לב שפעילויות אלו יכולות לספק הנאה לא פחות - אם לא יותר - מאשר פעולת החדירה עצמה.

5. לא שמים לב מספיק לזמן שאחרי סקס

בדיוק כמו משחק מקדים, גם הרגעים שאחרי סקס חשובים מאוד. להיות קר, מנותק או מרוחק לאחר סקס יכול להיות השפעות שליליות ולהשפיע על רמת שביעות הרצון של האישה.

לכן, חשוב לבני הזוג לשמור על מצב הרוח ולהמשיך לחבק, ללטף ולנשק אחד את השני לאחר אורגזמה. משמעות הדבר היא שהחיבה - ומצב הרוח הכללי - חייבות להימשך.

6. שואל: "באת?"

למרות שאורגזמה היא חלק חשוב ממערכת יחסים, היא לא היחידה.

עבור נשים, אורגזמה שונה. אבל בלי קשר לזה, סקס הוא יותר מסתם אורגזמה ומציע תענוגות אחרים מספקים באותה מידה. למעשה, קשר מיני חסר אורגזמה אינו קשר מיני כושל.

לכן, לשאול "הגעת?" יכול לגרום לאישה לאי נוחות, כלומר היא עלולה לשקר כדי לגרום לבן זוגה להרגיש טוב. כמו כן, אדם ששואל את השאלה הזו מראה את חוסר הביטחון שלו.

אנו ממליצים לך לקרוא: איך לעזור לה לקבל את האורגזמה הזו

7. הארכת יחסי מין בחשיבה ש"יותר זמן טוב יותר"

הארכת יחסי מין היא עוד טעות מינית ענקית. סקס זה לא כמות אלא איכות. למעשה, על פי מחקר, יחסי מין בריאים צריכים להימשך בין 7 ל-13 דקות.

מצד שני, הוא עלול להיות קצר מדי אם הוא נמשך פחות משתי דקות וארוך מדי אם הוא נמשך בין 15 ל-30 דקות.

בכל מקרה, יחסי מין צריכים להימשך כמה זמן בני הזוג רוצים. שניהם צריכים להרגיש מרוצים וליהנות מזה, כמה זמן שזה נמשך.

עכשיו אתה יודע שבע מטעויות המין הנפוצות שגברים עושים. תאמינו או לא, אלה נפוצים ביותר, ואם אתה גבר - רוב הסיכויים שיצרת אותם. עם זאת, זו לא אשמתך, והמפתח הוא ללמוד לשנות אותם.

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור הוא שכל אדם הוא ייחודי, עם העדפות וצרכים משלו. לכן, רק תקשורת טובה תבטיח שבן הזוג שלך יודע מה אתה אוהב ויגרום לך להרגיש טוב.