יוגה זוגית: דרך לחזק את מערכת היחסים שלכם

מכיוון שזו חוויה נפלאה שיכולה לחזק את מערכת היחסים שלכם
עודדו את בן/בת הזוג לעשות יוגה זוגית, מכיוון שזו חוויה נפלאה שיכולה לחזק את מערכת היחסים שלכם.
עודדו את בן/בת הזוג לעשות יוגה זוגית, מכיוון שזו חוויה נפלאה שיכולה לחזק את מערכת היחסים שלכם.

עשיית יוגה זוגית היא דרך שונה ומהנה לנצל את כל היתרונות של היוגה לגוף ולנפש, תוך כדי עזרה בחיזוק ושיפור הזוגיות על ידי שיתוף בחוויה יוצאת דופן ביחד. תנוחות יוגה זוגיות דורשות עבודת צוות ואמון הדדי. התוצאות תלויות בתמיכה שאתה מקבל מהשותף שלך, ולהיפך.

תנוחות יוגה זוגיות

1. ריכוז והארקה בישיבה

מפגשי יוגה רבים מתחילים בתרגול זה, שתוכלו לעשות עם בן הזוג. שבו גב אל גב עם הרגליים פשוט מוצלבות (סוחאסנה) או שלובות עם הרגליים על הירכיים בתנוחת הלוטוס. עצמו את העיניים והתמקד בנשימה.

אתה יכול לנסות לסנכרן את השאיפות והנשיפות שלך עם בן הזוג שלך כדי להתחיל את התנוחות עם חיבור טוב יותר.

2. כיסא מסתובב (parivrtta utkatasana)

באותו תנוחה של התנוחה הראשונה, סובב את פלג הגוף העליון שמאלה עד שתגיע לברך ימין של בן הזוג ביד שמאל. יד ימין שלך צריכה לנוח על הברך השמאלית שלהם. החזק את התנוחה במשך מספר נשימות ולאחר מכן חזור על הצד השני.

גלה: תרגול יוגה עם האחר המשמעותי שלך

3. מתיחה קדימה ואחורה

עדיין באותה תנוחה, גב אל גב עם רגליים משוכלות, מתח את הידיים למעלה והחזק ידיים. הישען קדימה על המותניים, מושך את גבו של בן הזוג. עשה זאת בעדינות כדי שלא תפגע בגב של בן הזוג שלך.

4. תנוחת הילד

שב על הברכיים כשהישבן מונח על העקבים. לאחר מכן, השעינו את המותניים קדימה עם הידיים פרושות עד שהחזה על הברכיים. לאחר מכן, שכבו על הגב על הגב של האדם בתנוחה של הילד. תנוחה זו מאפשרת לשניכם למתוח עוד יותר את הגב.

5. מתיחת רגל ומותניים

תנוחה זו דומה לתנוחה של הילד אך אתה שומר על הרגליים מתוחות. השעינו את המותניים קדימה עד שתגיעו לאצבעות הידיים. בני הזוג שוכבים גב אל גב.

אתה עשוי לאהוב את המאמר הזה: 6 יתרונות פסיכולוגיים שאתה מקבל על ידי תרגול יוגה

6. תנוחת סירה (נבאסנה)

שבו אחד מול השני עם רגליים מתוחות, מקרבים את כפות הרגליים. לאחר מכן, החזיקו ידיים והתחילו להרים את הרגליים יחד. אתה יכול לשמור אותם מחוץ לזרועותיך או ביניהן.

7. תנוחה מורחבת כלפי מעלה (urdhva uttanasana)

עומדים גב אל גב, החזיקו ידיים והשענו את כל הגוף קדימה. לאחר מכן, סובב את הגב שלך לאחור כאילו אתה מתכוון לחבר את ראשיך זה לזה. תרגיל זה יכול להתבצע גם על ידי עמידה פנים אל פנים, החזקה בזרועות, וסיבוב הגב לאחור.

8. תנוחת כיסא (utkatasana)

לעמוד פנים אל פנים ולהחזיק ידיים. לאט לאט, כופפו את הברכיים עד שאתם יושבים, מושכים את בן הזוג. אתה יכול להרחיב את התנוחה הזו לתנוחת parivritta utkatasana על ידי החזקת יד אחת (משמאל לימין) ומתיחה של ידך הפנויה לכיוון הגב, תוך סיבוב הגו.

9. כפיפה קדימה (uttanasana)

עמדו זה מול זה עם הידיים פרושות, אוחזים זה בזה בכתפיים. בצע צעדים קטנים אחורה, תוך שמירה על הרגליים והגב ישרים כך שהמותניים שלך נוטים עד שהגב שלך מיושר עם הרצפה. הזרועות שלך חייבות לשמור על לחץ על כתפי בן הזוג כדי למתוח אותן.

עם תנוחות היוגה הזוגיות הפשוטות הללו, תוכלו להתחיל לעשות שגרת יוגה שתיהנו ממנה ביחד. אנו בטוחים שתבחינו כיצד התרגילים הללו מעניקים לזוגיות שלכם מימד חדש!