5 סיבות למה כדאי לך לצחוק יותר

כולנו צריכים כמה סיבות לצחוק קצת יותר
כולנו צריכים כמה סיבות לצחוק קצת יותר.
צחוק הופך אותך לחברותי יותר. זה מאפשר לך לראות את העולם מנקודת מבט אחרת וזה נותן לך את האומץ להתמודד עם כל מה שיקרה בדרכך.

כולם אוהבים אדם שצוחק, שמח ומלא חיוניות. העניין הוא שצחוק הוא התרופה הטובה ביותר לכל דבר. כדאי לצחוק יותר כדי להיות בריא יותר.

צחוק יכול לרפא עצב, חרדה ודיכאון, ואפילו להקל על כאבים ולהילחם במחלות קשות.

השפעות הצחוק מועילות לכל הגוף. תאמינו או לא, T=יש הרבה מחקרים שמאמתים שקליפת המוח משחררת דחפים חשמליים שליליים כשאנחנו צוחקים. זה באמת עוזר לחולים הסובלים ממחלות כמו סרטן.

המוח מבצע תהליך כימי חשוב בגוף: שחרור אנדורפינים. החומר הנרקוטי הזה (שהוא למעשה הורמון) דומה למורפיום ונלחם בכאבים עזים.

אנדורפינים ידועים כהורמוני האושר.

הנוירוטרנסמיטורים הללו אחראים לרגעים המהנים ביותר בחיינו: כשאנחנו מקיימים יחסי מין, כשאנחנו מתעמלים, כשאנחנו אוכלים שוקולד, ובמיוחד כשאנחנו צוחקים.

כולנו צריכים כמה סיבות לצחוק קצת יותר. אם אתה מחשיב את עצמך כאדם רציני שלא צוחק או מחייך כל כך, המאמר הזה הוא בשבילך.

  1. זה מחזק את מערכת החיסון

כמו שאומרים, צחוק מרפא כל תחלואי. צחוק מוריד את הורמוני הלחץ, משפר את זרימת הדם, וגם משפר את צריכת החמצן. על ידי שחרור כל האנרגיה השלילית הזו, המערכת החיסונית מתחזקת.

  • יש עלייה ברמות האימונוגלובולין A, נוגדן חשוב הנלחם בחיידקים ובזיהומים במערכת הנשימה.
  • בנוסף, גם תאי NK ותאי דם לבנים מגיבים בצורה חיובית כשאנחנו צוחקים. הם אחראים למלחמה בזיהומים על ידי תקיפת וירוסים ישירות, ובכך משפרים את המערכת החיסונית שלנו.

רוצים לדעת עוד? 9 מזונות שמחזקים את המערכת החיסונית שלך

  1. זה מחייה את האיברים שלך

צחוק משפר את זרימת הדם, מפחית את הורמוני הלחץ וממריץ את הגוף. זה ממריץ את הלב, המוח והריאות, וגורם לאיברים אלה לעבוד טוב יותר.

המוח שלכם משחרר הורמונים שמייצרים הנאה בגוף
זכרו שכשאתם צוחקים, המוח שלכם משחרר הורמונים שמייצרים הנאה בגוף.

זהו אחד הטיפולים הטובים ביותר למחלות לב. מצד שני, זה קשור ללחץ דם טוב יותר ולזרימת דם אופטימלית ולחוויות הגוף ופעילות אירובית מוגברת.

  1. משפר את הזיכרון שלך

כאשר רמות הקורטיזול (הורמון הלחץ) יורדות, הדבר מחזק את הזיכרון שלך. כשאתה צוחק, יש ייצור מוגבר של אנדורפינים ודופמין, מה שנותן למוח שלך הרגשה של הנאה ונוחות.

הפעילות הנוירונית משתנה, ובכך משנה את גלי המוח, מאיץ ומחזק את הזיכרון. כמו כן, צחוק מקל על אחסון המידע.

צחוק עובד בדיוק כמו מדיטציה בכך שהוא מגביר את רמות גלי המוח האלפא. כשאתה צוחק, המוח מתרגם את זה לגירוי נעים, מרגיע את הגוף שלך בדיוק כמו שמדיטציה עושה.

  1. זה מרגיע ומותח את השרירים

לצחוק יש קשר ישיר עם שחרור המתח המצטבר בשרירי הגוף שלך. בשל כך, תחושת ההרפיה שאתה חש לא מערבת רק את שרירי הפנים שלך, אלא גם את שאר הגוף.

צחוק הוא התרופה הטובה ביותר להילחם בכל סוג של מתח, כולל מתח הקשור לעבודה.

זכרו שכשאתם צוחקים, המוח שלכם משחרר הורמונים שמייצרים הנאה בגוף. לפיכך, הוא מבטל כל מתח, בין אם הוא שרירי או נפשי.

האם ידעת? Trucos para tener una sonrisa מעורר קנאה

  1. זה הופך אותך ליותר חיובי

אנשים רבים מתמודדים מדי יום עם דיכאון, עצב וחרדה. קשה מאוד להתגבר על הדברים האלה. בנוסף, לא כולנו מתמודדים עם הדברים האלה באותו אופן.

  • צחוק הוא התרופה הטובה ביותר לכך. זה גורם לך לראות דברים מנקודת מבט אחרת, זה מבטל את הפסימיות שלך ומגביר את ההערכה העצמית שלך .

צחוק הופך אותך לחיובי יותר, עוזר לך לשמור על כוחך, משפר את חוש ההומור שלך, ואם אתה עובר מחלה קשה, הוא עוזר לך להתמודד עם רגשות שליליים.

מסיבות אלו, צחוק הפתרון לכל הבעיות שלך! זה אחד הדברים הכי מהנים שקיימים והדבר הטוב מכולם הוא שזה בחינם!